Lokalizacja

Świętojańska 43/17
81-391 Gdynia

Darmowe konsultacje telefoniczne

Zadzwoń i ustal termin
pn - pt: 09:00 - 18:00

Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier103

O mnie

Gdzie praca spotyka pasję...

Wszystkie moje zawodowe wybory sprowadziły mnie w jedno miejsce, gdzie pasja i nieprzejednana chęć ciągłego rozwoju, oraz radość z widocznych efektów mojej pracy stykają się w najważniejszych dla mnie punktach – KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA. Swoje pierwsze kroki stawiałam w stolicy – to w Warszawie znajdował się mój pierwszy gabinet kosmetyczny, w którym miałam przyjemność poznać wielu wspaniałych ludzi i nabrać doświadczenia.

Ścieżkę zawodową rozpoczęłam od studium medycznego na kierunku położnictwo, uzyskując tytuł położnej. Równocześnie profesjonalnie zajmowałam się kosmetologią twarzy i ciała. Ukończyłam magisterskie studia położnicze i kosmetologiczne oraz podyplomowe studia „Kosmetologia z Dermatologią”. Ponadto ukończyłam wiele kursów i szkoleń w zakresie medycyny estetycznej. Regularnie uczęszczam na prestiżowe kongresy medycyny estetycznej i dermatologii.

Efektem mojej pasji, jest ciągłe zgłębianie, postępującej w geometrycznym tempie – wiedzy o estetyce i o nowościach zdobywałam u boku specjalistów takich jak Dr Zbigniew Leśniowski

Wiedza raz zdobyta jednak nie wystarczy w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jak medycyna estetyczna czy kosmetologia. Śledzę wszystkie nowości w branży i biorę udział w licznych szkoleniach, kongresach aby zagwarantować szeroki wachlarz usług o najwyższym standardzie.

Dużą zaletą mojego gabinetu jest wszechstronność jego usług. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej, np. pielęgnacyjnej oraz zabiegi z medycyny estetycznej.

Oferta usług w gabinecie Atelier, będzie stale rosła, w związku z chęcią oferowania Państwu wszystkiego, co pojawi się na polskim rynku kosmetycznym i będzie wg mojego uznania, czymś, co chciałabym polecić zarówno państwu jak i sobie. Bazą w moim gabinecie, oprócz mojego wykształcenia, jest wysokiej klasy sprzęt, o zaawansowanej technologii, oraz takiej samej jakości kosmetyki do wykonywania zabiegów. Razem ma to sprawić, że przez cały rok, nie opuści państwa poczucie komfortu i zadowolenia ze swojego wyglądu.

Moją dewizą jest pomagać, ale nie szkodzić, dlatego uważam, że umiar we wszystkim jest ważny, lecz równie istotne jest, dopasowanie wszelkich zabiegów i możliwości dla każdego, w sposób indywidualny.

Zapraszam serdecznie Państwa do wizyty w moim gabinecie.

Właściciel salonu Atelier – kosmetolog z wykształceniem medycznym
Ewa Tonińska.