Lokalizacja

Świętojańska 43/17
81-391 Gdynia

Darmowe konsultacje telefoniczne

Zadzwoń i ustal termin
pn - pt: 09:00 - 18:00

Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier103

Media

Nasz gabinet medycyny kosmetycznej w mediach

Drodzy Państwo,

Bardzo miło jest mi poinformować, że salon kosmetyczny Atelier gościł w programie TVN Style, który poświęcony jest urodzie i dbaniu o swój wygląd. To niezwykłe wyróżnienie, dzięki któremu mogłam pokazać większej publiczności swoje umiejętności i przekazać fachowe rady.

Prócz tego zostałam konsultantką kosmetyczną w lubianym przez wiele pań tygodniku Naj i Świat Kobiety oraz w miesięczniku Olivia. Odpowiadam tam na pytania czytelniczek, wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby pomóc innym kobietom. Zapraszam do czytania!

Wszystkich chętnych z kolei zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty profesjonalnej kosmetologii, która jest specjalnością mojego salonu kosmetycznego.

Media / spis treści

Chwalimy się, bo i nas chwalą

Zapraszam do gazety swiat kobiety,tam mała zmianka o klejnocie medycyny estetycznej, czyli zabieg HIFU.

Zachęcam również do śledzenia strony sprawdzone.pl, tam znajdziesz rzetelne informacje oraz top zabiegi medycyny estetycznej.
Polecam artykuł „Jak poprawić owal twarzy bez liftingu? Najnowsze zabiegi z gabinetów medycyny estetycznej

 

Jak dobrać odpowiedni podkład ?

Jak dobrać odpowiedni podkład? To pytanie jest jednym z najczęstszych, które pada z ust kobiety. Na szczęście już nie trudnym! Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem branży kosmetycznej można dziś bez większego problemu dobrać podkład, który nie tylko wygładzi cerę i poprawi jej ogólny wygląd, ale przede wszystkim pomoże w walce z niedoskonałościami i defektami skóry. Wszystko to dzięki specjalnie opracowanym formułom i zawartości składników aktywnych dobranych odpowiednio do konkretnej problematyki. Dzięki nowoczesnym podkładom kończy się era kamuflażu, a zaczyna dobroczynna pielęgnacja – dodatkowo w bardzo korzystnych cenach.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułem z magazynu „Olivia”, w którym miałam przyjemność być ekspertem. Znajdują się tam niezbędne szczegóły i przykłady podkładów wraz z ich cenami.

Daje ludziom poczucie piękna – rozmowa z Ewą Tonińską – właścicielką salonu Atelier 103 w Gdyni

Opalanie bez plamek i rumienia – oto rady ekspertki

Mocne włosy, jędrna skóra, smukłe ciało

Sama możesz zrobić swoje kosmetyki – receptury kosmetyków

Dni:
Godzin:
Minut:
Sekund

— BOTOX - PROMOCJA! —

4 OKOLICE = 1100zł
3+1 gratis