Nasz salon kosmetyczny w mediach

Drodzy Państwo

Bardzo miło jest mi poinformować, że salon kosmetyczny Atelier gościł w programie TVN Style, który poświęcony jest urodzie i dbaniu o swój wygląd. To niezwykłe wyróżnienie, dzięki któremu mogłam pokazać większej publiczności swoje umiejętności i przekazać fachowe rady.

Prócz tego zostałam konsultantką kosmetyczną w lubianym przez wiele pań tygodniku Naj i Świat Kobiety oraz w miesięczniku Olivia. Odpowiadam tam na pytania czytelniczek, wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby pomóc innym kobietom. Zapraszam do czytania!

Wszystkich chętnych z kolei zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty profesjonalnej kosmetologii, która jest specjalnością mojego salonu kosmetycznego.

 

Jak dobrać odpowiedni podkład ?

Jak dobrać odpowiedni podkład? To pytanie jest jednym z najczęstszych, które pada z ust kobiety. Na szczęście już nie trudnym! Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem branży kosmetycznej można dziś bez większego problemu dobrać podkład, który nie tylko wygładzi cerę i poprawi jej ogólny wygląd, ale przede wszystkim pomoże w walce z niedoskonałościami i defektami skóry. Wszystko to dzięki specjalnie opracowanym formułom i zawartości składników aktywnych dobranych odpowiednio do konkretnej problematyki. Dzięki nowoczesnym podkładom kończy się era kamuflażu, a zaczyna dobroczynna pielęgnacja – dodatkowo w bardzo korzystnych cenach.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułem z magazynu „Olivia”, w którym miałam przyjemność być ekspertem. Znajdują się tam niezbędne szczegóły i przykłady podkładów wraz z ich cenami.

 

Daje ludziom poczucie piękna – rozmowa z Ewą Tonińską – właścicielką salonu Atelier 103 w Gdyni

 

Opalanie bez plamek i rumienia – oto rady ekspertki

 

Mocne włosy, jędrna skóra, smukłe ciało

 

Sama możesz zrobić swoje kosmetyki – receptury kosmetyków