Lokalizacja

Świętojańska 43/17
81-391 Gdynia

Darmowe konsultacje telefoniczne

Zadzwoń i ustal termin
pn - pt: 09:00 - 18:00

Zabieg ginekologia estetyczna

Powiększenie warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego

Mało inwazyjny zabieg ,który przywróci nie tylko młodzieńczy wygląd, ale i właściwą im funkcję. Zabieg polega na ostrzyknięciu okolic intymnych preparatem kwasu hialuronowego, podawanym za pomocą bardzo cienkich igieł. Ze względu na delikatność strefy intymnej, procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy to naturalnie występujący składnik tkanki łącznej, w istotny sposób poprawiający poziom nawilżenia tkanek oraz wzmacniający ich wewnętrzny szkielet. Podany w iniekcjach kwas hialuronowy pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, dzięki czemu skóra zewnętrznych narządów płciowych odzyskuje naturalną objętość, elastyczność oraz jędrność.

Efekty, jakie można uzyskać

Nawilżona i bardziej napięta skóra silniej odbiera wszelkie bodźce, dzięki czemu jednym z efektów zabiegu jest poprawa jakości życia seksualnego. Ponadto, zabieg powiększenia warg sromowych kwasem hialuronowym umożliwia odmłodzenie oraz przywrócenie właściwych funkcji ochronnych zewnętrznym narządom płciowym. Efekty procedury widoczne są bezpośrednio po jej wykonaniu, choć narastają w ciągu następnych dwóch tygodni i utrzymują się do 2 lat.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu

Powiększenia warg sromowych kwasem hialuronowym są aktywne stany zapalne pochwy i sromu, choroby skórne tej okolicy, choroba nowotworowa, ciąża oraz uczulenie na kwas hialuronowy. Zabieg nie wymaga od pacjentki specjalnego przygotowania i trwa zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut. Bezpośrednio po jego wykonaniu może dojść do delikatnego obrzęku i zaczerwienienia skóry okolic intymnych. W ramach rekonwalescencji zaleca się unikanie intensywnych kontaktów seksualnych w pierwszych dniach po zabiegu

Chcesz zarezerwować termin spotkania lub masz jakieś pytania?

Zadzowń: +48 603 620 100

Umów się na wizytę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dni:
Godzin:
Minut:
Sekund

— BOTOX - PROMOCJA! —

4 OKOLICE = 1100zł
3+1 gratis