Lokalizacja

Świętojańska 43/17
81-391 Gdynia

Darmowe konsultacje telefoniczne

Zadzwoń i ustal termin
pn - pt: 09:00 - 18:00

Odbudowa i regeneracja mieszków włosowych

NOWOŚĆ! KOMÓRKI MACIERZYSTE HIT 2018!

Zabieg skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby powstrzymać nadmierne wypadanie włosów i w szybki sposób zregenerować i odbudować swoje mieszki włosowe. Kuracja fibryną bogatopłytkową w ciągu kilku/kilkunastu tygodni doprowadzi do wzmocnienia Twoich włosów i wzrostu ich gęstości.

Cena zabiegu 400 zł

Wolumetria Fibryną bogatopłytkową skóry twarzy i ciała

Fibryna bogatopłytkowa wstrzyknięta do tkanek powoli koaguluje, tworząc swego rodzaj żel- swoisty, całkowicie, naturalny materiał dający efekt wypełnienia. Ponadto dzięki mezenchymalnym komórkom macierzystym i aktywowanym płytkom krwi, z których uwalniają się czynniki wzrostu, i-PRF ma regenerujący wpływ na otaczające tkanki. W naszym gabinecie używamy wyłącznie zestawów posiadających certyfikat IIB- potwierdzający bezpieczeństwo podawania preparatu pacjentom.

Wskazania

Przeciwwskazania

Przebieg zabiegu

Pobraną od pacjenta krew poddaje się specjalnemu wirowaniu. Celem uzyskania efektu wolumetrycznego płynną fibrynę należy podać w dość krótkim czasie, gdyż po kilku minutach od jej pobrania rozpoczyna się naturalny proces wykrzepiania, który uniemożliwia dalszą jej aplikację.

Postępowanie pozabiegowe

Efekty zabiegu

Efekt wolumetryczny widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się około 3-4 tygodni, natomiast pierwsze efekty w zabiegu w postaci poprawy napięcia i elastyczności skóry widoczne są po dwóch tygodniach. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii minimum 3-4 zabiegów fibryną bogatopłytkową. Rekomenduje się zabiegi w schemacie 0-1-6 miesięcy. Czas zabiegu: 15-30 minut Znieczulenie: tak (miejscowo krem znieczulający np. Emla) Zabiegi uzupełniające: mezoterapia, Dermapen, pillingi, profhilo , Linerase, kwas hialuronowy

Cena zabiegu 600 zł

Chcesz zarezerwować termin spotkania lub masz jakieś pytania?

Zadzowń: +48 603 620 100

Umów się na wizytę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *