Lokalizacja

Świętojańska 43/17
81-391 Gdynia

Darmowe konsultacje telefoniczne

Zadzwoń i ustal termin
pn - pt: 09:00 - 18:00

Kwas hialuronowy to substancja, którą najczęściej wykorzystujemy do zabiegów powiększania ust i nadawania im objętości. Jest to substancja bezpieczna i dająca przewidywalne rezultaty, ale często zastanawiamy się, ile jej powinniśmy użyć, aby uzyskać pożądany przez nas efekt.

Powiększenie ust 1ml kwasu hialuronowego to podstawa

Oczywiście delikatne uwydatnienie czerwieni wargowej bardzo wąskich ust można uzyskać stosując 0,5ml. Jednak w przypadku „zwykłych” – standardowych ust tak mała ilość (0.5ml) kwasu spowoduje jedynie lekki efekt nawilżenia przy zachowaniu bardzo lekkiego efektu podkreślenia. Oczywistym jest, że wspomniane podkreślenie będzie widoczne, jeśli cały produkt (0,5ml) zostanie wstrzyknięty w jedną wargę (górną lub dolną). Sądzimy, że tak mała ilość preparatu podzielona pomiędzy górną i dolną wargę jest bezsensowna dla pacjenta, który przyszedł do nas z zamiarem chęci osiągnięcia efektu powiększenia ust.

Niemniej znalazłeś się na tej stronie by zobaczyć efekt powiększenia przed i po 1ml kwasu. Proszę wziąć przy tym pod uwagę, że w pierwszej fazie wargi są lekko opuchnięte – a właśnie wtedy wykonano te zdjęcia. Efekt nabrzmienia ustępuje po kilku godzinach