slider
slider
slider
slider

sliderWszystkie moje zawodowe wybory sprowadziły mnie w jedno miejsce, gdzie pasja i nieprzejednana chęć ciągłego rozwoju, oraz radość z widocznych efektów mojej pracy – stykają się w najważniejszych dla mnie punktach – MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA.

Ścieżkę zawodową rozpoczęłam od studiów dyplomowych na kierunku – położnictwo, po paru latach pracy, zdecydowałam się zmienić obrany kurs i zaczęłam profesjonalnie zajmować się kosmetologią. Ukończyłam studia kosmetologiczne oraz wiele kursów i szkoleń w zakresie medycyny estetycznej:

– Wypełnianie kwasem hialuronowym
– Toksyna botulinowa
– Mezoterapia igłowa
– Makijaż permanentny
– Pilingi

Efektem mojej pasji, jest ciągłe zgłębianie, postępującej w geometrycznym tempie – wiedzy o estetyce i o nowościach zdobywałam u boku specjalistów takich jak Dr Zbigniew Leśniowski

Wiedza raz zdobyta jednak nie wystarczy w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jak medycyna estetyczna czy kosmetologia. Śledzę wszystkie nowości w branży i biorę udział w licznych szkoleniach, kongresach aby zagwarantować szeroki wachlarz usług o najwyższym standardzie.

Dużą zaletą mojego gabinetu jest wszechstronność jego usług. W ofercie znajdują się zabiegi z dziedziny kosmetyki leczniczej, np. pielęgnacyjnej oraz zabiegi z medycyny estetycznej.

Oferta usług w gabinecie Atelier, będzie stale rosła, w związku z chęcią oferowania Państwu wszystkiego, co pojawi się na polskim rynku kosmetycznym i będzie wg mojego uznania, czymś, co chciałabym polecić zarówno państwu jak i sobie. Bazą w moim gabinecie, oprócz mojego wykształcenia, jest wysokiej klasy sprzęt, o zaawansowanej technologii, oraz takiej samej jakości kosmetyki do wykonywania zabiegów. Razem ma to sprawić, że przez cały rok, nie opuści państwa poczucie komfortu i zadowolenia ze swojego wyglądu.

Moją dewizą jest pomagać, ale nie szkodzić, dlatego uważam, że umiar we wszystkim jest ważny, lecz równie istotne jest, dopasowanie wszelkich zabiegów i możliwości dla każdego, w sposób indywidualny.

Zapraszam serdecznie Państwa do wizyty w moim gabinecie.

Właściciel salonu Atelier – kosmetolog z wykształceniem medycznym
Ewa Tonińska Wittbrodt.

slider

slider

Zapraszamy

Atelier103
Central Hotel Gdańsk
Podwale Grodzkie 4
80-895 Gdańsk

Kontakt