slider
slider
slider
slider

Stale śledzę nowości kosmetyczne na twarz i ciało, a te najciekawsze i najskuteczniejsze wprowadzam do oferty salonu. Warto na bieżąco zaglądać do tej zakładki, aby nic Państwa nie ominęło.

Zanim zdecyduję się na wprowadzenie konkretnego zabiegu czy kosmetyku, najpierw zawsze sprawdzam skład, ich skuteczność oraz bezpieczeństwo. W Atelier 103 dbam o każdy szczegół świadczonych przeze mnie usług. Pragnę obsłużyć Państwa tak, jak sama chciałabym zostać przyjęta w salonie kosmetycznym.

Aktualne nowości to lifting twarzy nićmi PDO (zabieg odmładzający) oraz zabieg intraceuticals (odmładzanie twarzy tlenem). Zachęcamy do szczegółowego poznania ich specyfiki.

Kolejną nowością w salonie kosmetycznym Atelier103 są męskie poniedziałki. W każdy poniedziałek studio jest wyłącznie do dyspozycji Panów – wszystko po to, aby czuli się w pełni komfortowo i niczym nieskrępowani mogli się zrelaksować podczas wybranych zabiegów.

profhilo

 PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Jest to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładza poprzez uruchomienie produkcji elastyny i kolagenu. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje wolumetryczny efekt.

sliderEva Longoria, Naomi Campbell i Justin Timberlake, przyznają się do korzystania z zabiegu Intraceuticals to bezinwazyjna metoda rzeczywiście pozwala na wygładzenie zmarszczek.

Na czym polega zabieg?

Najbardziej kusząca w zabiegu, jest obietnica natychmiastowego efektu. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu i na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Dwie postaci skoncentrowanego kwasu hialuronowego, znanego ze swojego odmładzającego działania, sprawiają, że skóra od razu po zabiegu jest wyraźnie gładsza.

sliderAbsolutna nowość – Lifting bez skalpela !

Jeśli chcesz:

  • poprawić owal twarzy,zredukować zmarszczki,poprawić jędrność skóry
  • ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Brak blizn, nacięć, jedynie drobne zaczerwienienia, które znikają już po kilku dniach ! Aplikacja praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna !

Zapraszamy

Atelier103
Świętojańska 43/17
Baltiq Plaza
81-391 Gdynia

Wejście od Józefa Wybickiego