slider
slider
slider
slider

Osocze bogatopłytkowe, naprawa uszkodzonych ścięgienMetoda wykorzystuje najbogatsze naturalne źródło czynników wzrostu płytki krwi. Za pomocą specjalnego zestawu w 5 minut odseparowujemy z probówki Twojej krwi koncentrat płytek. Płytki wstrzyknięte w chore tkanki stymulują procesy naprawcze. Osocze bogatopłytkowe silnie stymuluję naprawę uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstki, czy kości. Uzyskujemy szysze i bardziej stabilne efekty!

 

Szybszy powrót do aktywności!

 

Obecnie wykonujemy dwa typy zabiegów:

 

1. Zabieg Regeneracja

Pobieramy 8 ml krwi (2 probówki). Po 5 minutach w chore tkanki wstrzykiwany jest koncentrat Twoich płytek krwi.
W zależności od stanu pacjenta polecamy 1-3 zabiegów przeprowadzanych w dwutygodniowych odstępach.

 

2. Zabieg SuperRegeneracja

Pobieramy 32 ml krwi (4 probówki, czyli objętość często pobieraną podczas rutynowych badań z krwi). Po 5 minutach w chore tkanki wstrzykiwany jest koncentrat Twoich płytek krwi. Następnie po 4-6 godzinach powtarzany jest zabieg ostrzyknięcia.

Zabieg ten wykorzystuje najnowsze zdobycze wiedzy na temat udziału osocza bogatopłytkowego w regeneracji. Wykazano, że po 4-6 godzinach od ekspozycji na czynniki wzrostu komórki mają najwięcej receptorów dla tych czynników. Przeprowadzenie drugiego zabiegu na tym czasie skutkuje dużo silniejszą reakcją naprawy chorych tkanek.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego sa prawie bezbolesne.

 

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, które pobudzają tkanki do regeneracji. Wstrzykniecie aktywowanych płytek indukuje mechanizm identyczny z procesem gojenia się rany, czyli napływ komórek macierzystych, podziały fibroblastów i komórek naskórka, syntezę kolagenu i innych białek macierzy zewnątrzkomórkowej.

Zapraszamy

Atelier103
Świętojańska 43/17
Baltiq Plaza
81-391 Gdynia

Wejście od Józefa Wybickiego